![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1686169194683.jpg)
Η ομάδα μας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του Αντώνη Τρούπκου,ενός ταλαντούχου ποδοσφαιριστή με εξαιρετικό χαρακτήρα και με πολλές παραστάσεις στο πρωτάθλημα της Α κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_958298795435649.webp)
Ο Αντώνης την προηγούμενη σεζόν αγωνιζόταν στην ομάδα του Εορδαϊκού,όπου και στέφθηκε πρωταθλητής,ενώ παλαιότερα έχει αγωνιστεί σε Αλιάκμων Αιανής,Α.Ε. Κοζάνης και Ακρίτες Κοζάνης.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230603_222621-64-1024x228.jpg)
Η Ακαδημία ΠΑΟ Κοίλων τον καλοσωρίζει στην οικογένεια της και του εύχεται να είναι υγιής και να βοηθήσει με τη σειρά του στην επίτευξη των στόχων μας!!!!
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_706249117721443-107-1024x262.jpeg)