Χωρίς προβλήματα συνεχίζεται σε κανονικούς ρυθμούς η προετοιμασία της ομάδας της Κοζάνης για το Κυριακάτικο παιχνίδι εντός έδρας με τον Εθνικό Ν. Κεραμιδίου
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230322_171044-618x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230322_171016-490x1024.jpg)
Φωτογραφίες: FC Kozani
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/received_706249117721443-114-1024x262.jpeg)
Χωρίς προβλήματα συνεχίζεται σε κανονικούς ρυθμούς η προετοιμασία της ομάδας της Κοζάνης για το Κυριακάτικο παιχνίδι εντός έδρας με τον Εθνικό Ν. Κεραμιδίου
Φωτογραφίες: FC Kozani
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account