Ο Δημήτρης Βέρμπης με τα δύο γκολ που πέτυχε σήμερα απέναντι στον Βύζαντα Μεγάρων έγινε ο πρώτος σκόρερ στην ιστορία της Γ’ Εθνικής κατηγορίας με 161 γκολ.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_183831587891655.webp)
Η ανάρτηση της Α.Ε. Λευκίμμης:
Με τα σημερινά δύο γκολ του, ο τεράστιος αυτός άνθρωπος και ποδοσφαιριστής που λέγεται Δημήτρης Βέρμπης, έγινε ο πρώτος σκόρερ στην ιστορία της Γ’ Εθνικής κατηγορίας με 161 γκολ!!!
Είμαστε πολύ περήφανοι που αυτό το μοναδικό επίτευγμα το κατάφερε με τη φανέλα της Αθλητικής Ένωσης Λευκίμμης.