Η Ακαδημία ΠΑΟΚ Κοίλων για πρώτη φορά από την έναρξη της και για την εύρυθμη λειτουργία της ανακοινώνει τη δημιουργία δεύτερης αντρικής ομάδας στις ερασιτεχνικές κατηγορίες.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_1202677890397024-21.webp)
Συγκεκριμένα,στην ομάδα που θα πάρει μέρος στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Κοζάνης θα συμμετέχουν κυρίως τα παιδιά της Κ16 και νεαροί αθλητές μας (2007-2008)που πλέον αγωνίζονται μόνο σε αντρικό τμήμα.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692416633658-scaled.jpg)
Προπονητής στο νέο μας αυτό εγχείρημα θα είναι ο κ.Παπανικόπουλος Θεόδωρος,που με την εμπειρία και τις γνώσεις του θα δημιουργεί ολοκληρωμένους αθλητές δίνοντας τους την ευκαιρία να κάνουν το βήμα παραπάνω!
Επιμέλεια: www.Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_706249117721443-72-1024x262.jpeg)