Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ΑΕΛ για το εκτός έδρας ματς του πρωταθλήματος της Super League 2 με την Κοζάνη που θα γίνει την Κυριακή (05/11) στις 15:00 στο ΔΑΚ Κοζάνης, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του 1ου Oμίλου
Οι 22 ποδοσφαιριστές που επέλεξε για την αποστολή ο τεχνικός, Παύλος Δερμιτζάκης, είναι οι: Θεοδωρόπουλος, Σουλούκος, Βενετικίδης, Ηλιάδης, Στάμου, Καλουτσικίδης, Γιανναράκης, Θ. Παπαγεωργίου, Μαϊδανός, Παπαδόπουλος, Πλέγας, Θωμαΐδης, Μιλτιάδης, Πατράλης, Αντράντα, Κοσσονού, Κ. Παπαγεωργίου, Οτορμίν, Μαυριάς, Πεντρόσο, Μπρου και Βλιώρας.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/InCollage_20231023_194413247-3-1024x576.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/InCollage_20231019_191556993-3-1024x576.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1697724626157-3-1024x622.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/InCollage_20231010_143402523-2-1024x576.jpg)