Με μεγάλη επιτυχία στέφθηκε σήμερα Δευτέρα (19/06) η ιδιαίτερα απαιτητική χειρουργική επέμβαση στον εμπρόσθιο χιαστό που υποβλήθει ο ποδοσφαιριστής της ομάδας μας Χάρης Χαραλαμπίδης.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/image_editor_output_image1035557463-1687207345642.jpg)
Υπενθυμίζεται πως ο 30χρονος ποδοσφαιριστής της ομάδας μας είχε τραυματιστεί στο παιχνίδι της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ με το Κιλελέρ. Και ήταν ο τρίτος άτυχος ποδοσφαιριστής της ομάδας μας που πέρασε την πόρτα του χειρουργείου μετά από τους Μεντεκίδη και Ταγγίδη.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/FB_IMG_1687207138086-1024x763.jpg)
Η επέμβαση έγινε στην κλινική Euromedica από τον χειρουργό ορθοπεδικό Ιωάννη Τζέλλιο τον οποίο ευχαριστούμε για την άψογη συνεργασία.
Ο ποδοσφαιριστής συνοδεύτηκε από τον αντιπρόεδρο της ομάδας μας Ρένο Κωνσταντινίδη και από τον γενικό αρχηγό Γιώργο Ζαχαριά.
Χάρη περαστικά και γρήγορα κοντά μας!!!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/InCollage_20230618_234038171-3-1024x576.jpg)