Το τουρνουά ποδοσφαίρου Αναπτυξιακών ηλικιών του Α.Ο.Κρόμου, πλησιάζει και η υπεύθυνοι της Ακαδημίας θέλουν να “κεντρίσουν” ακόμη περισσότερο το ενδιαφέρον τόσο των αθλητών που θα πάρουν μέρος,αλλά και των προπονητών και το γονέων που θα συνοδέψουν τα παιδιά τους .
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230611_101827-1024x401.jpg)
Έτσι λοιπόν το Σάββατο 17/06 και ώρα 21:00 στο Γήπεδο Κρόκου ο γνωστός και καταξιωμένος ψυχολόγος υψηλής απόδοσης – επικοινωνιολόγος Αχιλλέας Υφαντίδης θα είναι ο εισηγητής στην διάλεξη:
“Κλειδιά σωστής επικοινωνίας παιδιών – αθλητών με γονείς και προπονητές”.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_706249117721443-37-1024x262.jpeg)