![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/03/img_20231026_135850_6927913233782593862079-1024x1024.jpg)
Αναχωρεί σήμερα Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024 η γυμνάστρια του Συλλόγου της Μακεδονικής Δύναμης Κουτρότσιου Αναστασία,Διεθνής διαιτητής , για να συμμετάσχει στο διεθνές βαθμολογούμενο πρωτάθλημα G1 στα Σκόπια από την Παγκόσμια ομοσπονδία .
Μια διοργάνωση για την διεθνή ρέφερι Κουτρότσιου Αναστασία η οποία θα είναι ένα τέστ,δέκα ημέρες πριν την Αμερικανική Ολυμπιακή πρόκριση που θα διεξαχθεί στον Άγιο Δομίνικο και είναι και η τελευταία αξιολόγηση για την συμμετοχή της στους Ολυμπιακούς αγώνες του Παρισιού.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/03/fb_img_17117148159547023177665770600976-1024x907.jpg)
Το Δ.Σ του συλλόγου,οι συνάδελφοι προπονητές και τα μέλη του,εύχονται καλό ταξίδι και καλή επιτυχία στην Αναστασία Κουτρότσιου , δηλώνοντας ήδη περήφανοι για όλη τήν διαδρομή της .
🇬🇷 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΎΝΑΜΗ 🇬🇷 ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΝΑ ΌΝΕΙΡΟ.