![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/received_614087013902741.webp)
Τρίτη θέση στον Πανελλήνιο Κρήτης για τον αθλητή μας Ζεμπίλη Αθανάσιο. Το ΔΣ εκφράζει την αμέριστη ευγνωμοσύνη προς τον Αθλητή που κατέκτησε μετάλλιο και εκπροσώπησε τον Σύλλογο μας επάξια.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/received_706249117721443-45-1024x262.jpeg)
Τρίτη θέση στον Πανελλήνιο Κρήτης για τον αθλητή μας Ζεμπίλη Αθανάσιο. Το ΔΣ εκφράζει την αμέριστη ευγνωμοσύνη προς τον Αθλητή που κατέκτησε μετάλλιο και εκπροσώπησε τον Σύλλογο μας επάξια.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account