Χωρίς κατηγορία Οι αποστολές των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης για τους αγώνες με την Ε.Π.Σ. Πέλλας Τελευταία ενημέρωση: 30 Ιανουαρίου 2024 18:47 Δημοσιεύτηκε 30 Ιανουαρίου 2024 Share 0 Λεπτά αναγνωσης SHARE Οι αποστολές των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης για τους αγώνες με την Ε.Π.Σ. Πέλλας Μπορεί επίσης να σας αρέσει Να μπει με το “δεξί” στην μάχη των μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνική ο ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης Γ’ Εθνική: Ο Κυπαρίσσης του ΓΑΣ Σβορώνου,πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Νικόλας Νάσταρης: Ένα αυθεντικό ποδοσφαιρικό ”ταλέντο” που διαπρέπει στην Κύπρο. Φ.Σ.Eορδαϊκός Συγχαρητήρια ανακοίνωση για Κ16 ΕΠΣ Κοζάνης! A’ Εθνική Γυναικών: Σειρήνες Γρεβενών – ΑΕΚ 2-0(Φωτογραφίες) Share This Article Facebook Twitter Pinterest Whatsapp Whatsapp Telegram Email Εκτύπωση Προηγούμενη είδηση Ένα “διαμαντάκι” από την Κοζάνη στην Κύπρο… Επόμενη είδηση Μακεδονική Δύναμη: Στο κλειστό Ωραιοκάστρου ο Σύλλογος της Κοζάνης