![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1690187608603.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασίας τους ανακοίνωσε η διοίκηση του ΠΑΟΚ Κρηστώνης με τον κόουτς Βασίλη Παμπορίδη.
Ο κόουτς που ανέλαβε την ομάδα το 2022 κατάφερε και την οδήγησε στην σωτηρία της στην Γ’Εθνική Κατηγορίακαι φέτος δείχνει να ενισχύεται συνέχεια με αξιόλογους ποδοσφαιριστές.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_1202677890397024-33.webp)
Ο Βασίλης Παμπορίδης χαίρει της πλήρης εκτίμησης και στήριξης της διοίκησης της ομάδας και θα οδηγήσει και φέτος την ομάδα του Κιλκίς στο ανταγωνιστικό και απαιτητικό πρωτάθλημα των 4 πλέον Ομίλων.
Επιμέλεια: Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_706249117721443-127-1024x262.jpeg)