![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_270397498864986536578947971494327.webp)
Λίγο πριν την αλλαγή του χρόνου σημειώθηκε ένα μεγάλο τραπέζι στην ταβέρνα Νανάκια στην Ροδιανή, με όλοι την ομάδα των Δαναών και παρά πολύ κόσμο να παραβρίσκεται να εορτάσουν την χαρά και την καλή πρόοδο των παιδιών τους.
Όσο βρισκόμασταν εκεί γελάσαμε, χορέψαμε, φάγαμε και ότι άλλο μπορεί να φανταστεί ο νου σας !!!! Σας ευχόμαστε μια καλή χρονιά με υγεία , αγάπη και πάντα με επιτυχίες !!!!!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240638317865496627038223965-1024x929.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240504698634697087162891596-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041241243667401011586044603275-893x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041241017998575034762928271674-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041241215783304498428238363669-709x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041241183362318884889665792074-520x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041241156463537733241879493104-594x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041241130789011480116655234915-722x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041241107313611989691276774665-775x1024.jpg)
![](file:///data/user/0/org.wordpress.android/cache/fb_img_17041239859522746128696427538286.jpg)
![](file:///data/user/0/org.wordpress.android/cache/fb_img_17041239886625980934355826853187.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_1704123991108888726905848014178-683x1024.jpg)
![](file:///data/user/0/org.wordpress.android/cache/fb_img_17041239937106093578568595543129.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041239962933759253839452903809-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041239988458089607902486696541-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240014805401539490339158125-1024x683.jpg)
![](file:///data/user/0/org.wordpress.android/cache/fb_img_1704124004053106048597012234476.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240065665060557620174951589-683x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240091012005970423435466371-1024x683.jpg)
![](file:///data/user/0/org.wordpress.android/cache/fb_img_17041240115698466048520745996320.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240141427422372940791605827-683x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240168693614199346489875684-683x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240196683756140369007545861-683x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_1704124022784652502739400276423-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240254511199856822987703429-683x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240281047532191617211827249-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240309876866451653456475533-683x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240337102854545638424000544-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240363734449911900057959684-896x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240389918087267294023996911-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240416245936770703679671325-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240452247663678245690759521-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_1704124047896726150978186339233-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240504692492305257805250482-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240530714860595646743147828-1024x683.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/fb_img_17041240585975997987803638562281-683x1024.jpg)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_7062491177214433524190691864707678-1024x262.jpeg)