![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_1713115208441518519951402394932-1024x683.jpg)
Εορδαΐκός(Νίκος Κατακαλίδης) Δημητριάδης, Στεργιόπουλος, Κοντογουλίδης, Πυρίτζαους, Παπάς, Μπαλίτσας, Πούλιος, Αιχμαλωτίδης, Παπανικόπουλος, Νίκολι, Παπαζήσης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_2023-10-21-14-59-51-426_com2852649000952872504-1024x144.jpg)
Αστέρας Πετριτή(Γιάννης Σφακιανάκης): Τζαφέστας, Ρουμελιώτης, Τσάβος, Γωγουβίτης, Πούλος, Κρητικός, Γκασίδης, Γαρδικιώτης, Γεωργακόπουλος, Γεωργόπουλος, Κοιλιάρας.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc02144-600x477-11397664012280985958.jpg)
Διαιτητής: Τζάμος (Σ.Δ. Καστοριάς)
Βοηθοί: Γιατσίδης – Κοκκαλένιος (Σ.Δ Καστοριάς)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/received_706249117721443344835078501992249-1024x262.jpeg)