![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_16318266640175788021933883180476838-1024x682.jpg)
Ο νέος είναι ωραίος …αλλά ο παλιός είναι αλλιώς……
Γιάννης Τσιρέκας και Γιώργος Καραγκιολίδης.
✅Ο “νέος” Γιάννης Τσιρέκας προπονητής του Α.Ο.Κρόκου, εδώ και 15 χρόνια στα τμήματα υποδομής του Συλλόγου με πραγματικό έργο στους πιτσιρικάδες της Ακαδημίας….και ο πολύπειρος “παλιός” Γιώργος Καραγκιολίδης με θητεία σε πάγκους ομάδων Γ’ Εθνικής Κατηγορίας….που φέτος βρίσκεται ως τεχνικός διευθυντής του Μ.Αλεξ.Άρδασσας…
✅Η συμβολή του καταλυτική δίπλα στον κόουτς της ομάδας Τέλη Καλπακίδη,άλλωστε μόνο τυχαία δεν είναι η φετινή παρουσία και αγωνιστική ταυτότητα της Άρδασσας στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας της Α’ ΕΠΣ Κοζάνης
✅Δύο προπονητές και παιδαγωγοί που κοσμούν το ποδόσφαιρο της περιοχής μας…
Καλή συνέχεια και στους δύο…έχουν πολλά ακόμη να δώσουν στο ποδόσφαιρο της περιοχής μας….
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_7062491177214438874830316107433383-1024x262.jpeg)