Με νίκη έφυγε ο Τιτάν Σερβίων χθες Κυριακή από το γήπεδο των Πύργων με 0-2 απέναντι στην ομάδα της Δόξας Βερμίου Πύργων.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/image_editor_output_image553363480-1676871822309.jpg)
Με σοβαρότητα και αποτελεσματικότητα η ομάδα του Σωτήρη Μαυροδήμου “έφυγε” με το τρίποντο και την νίκη που ανεβάζει κι άλλο βαθμολογικά την ομάδα των Σερβίων.
Το σκορ για τον Τιτάν Σερβίων άνοιξε στο 15′ ο φορμαρισμένος τον τελευταίο καιρό Ευθύμης Νέστορας,ενώ στο 35′ διπλασίασε τα τέρματα των φιλοξενούμενων ο Περικλής Παπαδόπουλος.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676868963744.jpg)
Την επόμενη αγωνιστική (18η) ο Τιτάν Σερβίων υποδέχεται το Βελβεντό εντός έδρας,ενώ έχει φτάσει τους 28 βαθμούς.
Η γηπεδούχος Δόξα Βερμίου Πύργων έμεινε στους 12 βαθμούς και θα “παλέψει”για την σωτηρία της,ενώ την επόμενη αγωνιστική θα φιλοξενηθεί στο Λιάπειο Αθλητικό Κέντρο από τον γηπεδούχο ΠΑΟ Κοίλων.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676869222654-1024x879.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676869269152-1024x768.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676869218986-121x300.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676869213398-300x223.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676869277740-1024x768.jpg)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/received_706249117721443-46-1024x262.jpeg)