Στις 22/07/23 οι Σύλλογοι ΕΦ.Ι.Π.Ο.Σ “ΟΚρόκος” ,ο Πολιτιστικός Σύλλογος “Ιωακείμ Λιούλιας” και η Ακαδημία Ποδοσφαίρου “Α.Ο.Κρόκος” διοργανώνουν από κοινού τον 3ο Αγώνα Δρόμου αφιερωμένο στην μνήμη του Λαζάρου Καλύβα.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1688843898081.jpg)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_706249117721443-61-1024x262.jpeg)
Στις 22/07/23 οι Σύλλογοι ΕΦ.Ι.Π.Ο.Σ “ΟΚρόκος” ,ο Πολιτιστικός Σύλλογος “Ιωακείμ Λιούλιας” και η Ακαδημία Ποδοσφαίρου “Α.Ο.Κρόκος” διοργανώνουν από κοινού τον 3ο Αγώνα Δρόμου αφιερωμένο στην μνήμη του Λαζάρου Καλύβα.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account