![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1689786502154-1024x571.jpg)
Το Φ.Σ. Εορδαϊκός ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας του με τους ποδοσφαιριστές Θανάση Καλόγηρο , Αιμίλιο Χιμολλάρι ,Νάσο Βούρτη, Νίκο Ματούλα, Νίκο Καβαλάρη.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230706_170003-18-1024x607.jpg)
Τους ευχαριστούμε θερμά για την προσφορά τους στον σύλλογο, και τους ευχόμαστε ολόψυχα καλή συνέχεια στην ποδοσφαιρική τους σταδιοδρομία με υγεία και πολλές επιτυχίες.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/InCollage_20230711_142727262-2-1024x576.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_1422119945299686-10-300x45.webp)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1686173349462-16-1024x642.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/InCollage_20230604_234756160-9-1024x576.jpg)