![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/InCollage_20230624_124658039-1024x576.jpg)
Μια εξαιρετική πρωτοβουλία της Διεύθυνσης Αστυνομίας Κοζάνης και αρωγούς τους Δήμους Κοζάνης, Εορδαίας, Βοΐου, Βελβεντού και Σερβίων,το ΚΕΘΕΑ και την ΕΠΣ Κοζάνης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230603_222621-57-1024x228.jpg)
Συνέντευξη τύπου στο Δημαρχείο Κοζάνης https://fb.watch/lms7DE4H35/
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/IMG-717839738b8e57eb0a7dcfc37ed57c73-V-2-714x1024.jpg)
Ποδοσφαιρικές ομάδες των παραπάνω Δήμων θα δώσουν το παρών στην εκδήλωση,οι Παλαίμαχοι του Φ.Σ.Κοζάνης και τμήματα από τον Α.Σ.Βελβεντού και τον Τιτάν Σερβίων.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_1051420349158444-28.webp)
Πριν και μετά την λήξη των αγώνων η Διεύθυνση Αστυνομίας Κοζάνης έχει φροντίσει να δώσει αναμνηστικά δωράκια στους συμμετέχοντες αλλά και σ αυτούς που θα κατέβουν στο γήπεδο να παρακολουθήσουν την σημαντική αυτή εκδήλωση.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_706249117721443-85-1024x262.jpeg)