![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_771925787751517-768x1024.webp)
Μπορεί σήμερα να έχασε στην Μυτιλήνη η ομάδα της Κοζάνης με 2-0 αλλά τα “πέτρινα” χρόνια έχουν πλέον τελειώσει…..
Η Κοζάνη γυρίζει ποδοσφαιρική σελίδα …..και ο Ιστορικός έγραψε και θα γράψει…..μετά από 40 χρόνια πλέον η Κοζάνη αφήνει πίσω της την απαξίωση τόσων ετών.και βαδίζει εκ του ασφαλούς πλέον στην καταξίωση στην συνείδηση όλων.
Η επόμενη μέρα θα είναι δύσκολη γιατί πλέον όλα πρέπει να αλλάξουν….
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_706249117721443-70-1024x262.jpeg)