![](https://i.imgur.com/h7a6SHp.jpg)
Ο ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας ανταποκρινόμενος στο κάλεσμα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, με την βοήθεια των φίλων και γονιών των αθλητών/τριων της ομάδας μας, σύλλεξε τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης τις προηγούμενες μέρες.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/αρχείο-λήψης-2.jpeg)
Πλέον, σε συνεργασία με τον Ερυθρό Σταυρό τα δέματα θα μεταφερθούν σε ανθρώπους που πλήγηκαν από τον φονικό σεισμό σε Τουρκία και Συρία και τα έχουν μεγάλη ανάγκη.
Η οικογένεια του ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας ευχαριστεί θερμά όσους ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα μας και συνείσφεραν ο καθένας με τον δικό του τρόπο, για την στήριξη των πληγέντων.
ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Καστοριάς
![](https://i.imgur.com/q3yw9jl.jpg)