![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/image_editor_output_image-124970149-1694929795133-1024x682.jpg)
Στην Κομοτηνή βρίσκεται από χθες απογευματινές ώρες η αποστολή του Ηρακλή που στις 16:00 σήμερα θα αντιμετωπίσει την Κοζάνη για την 3η φάση του Κυπέλλου Ελλάδος στο Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής κανονικά με την παρουσία φιλάθλων.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230603_222621-48-1024x228.jpg)
Ο κόουτς Σάκης Τσιώλης παίρνει μαζί του για το σημερινό παιχνίδι 21 ποδοσφαιριστές που είναι οι εξής:
Βελλίδης, Χειρίτραντας, Βιτλής, Σιούτας, Χρουσιέλ, Γκμπενιόν, Στοΐσεβιτς, Δοϊρανλής, Κούστα, Σίλβα, Κουντουριώτης, Παλαβράκης, Λύγκας, Καπίγια, Έμπο, Γκάγιτς, Τσουμάνης, Δασκαλάκης, Τόρες, Ελευθεριάδης, Μπαλικτσής Μ
![](https://bluearena.gr/wp-content/uploads/2023/08/372909588_745285580941303_6482376021585191881_n-665x363.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/InCollage_20230724_123145301-10-1024x576.jpg)