Με νίκη συνέχισαν οι Σειρήνες!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230227_134120-300x178.jpg)
Οι Σειρήνες έχοντας ως μοναδικό στόχο τη νίκη, πίεσαν από την αρχή του ματς για ένα γρήγορο γκολ χωρίς όμως επιτυχία καθώς σε δύο περιπτώσεις τόσο η Τάσιου, όσο και η Βλάχου αστόχησαν από πλεονεκτική θέση με το ημίχρονο να μένει στο 0-0.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230227_134050-300x202.jpg)
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας συνέχισε με επιθετικές διαθέσεις και ευτύχησε να προηγηθεί με ακόμη ένα απευθείας κόρνερ της Μουρατίδου ενώ στο 85’ η Κωσταρέλλα με κοντινό πλασέ κλείδωσε τη νίκη για την ομάδα μας!!!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230227_134253-300x188.jpg)
Σειρήνες Γρεβενών: Κωνσταντινίδου, Ισπογλίδου, Αγγελίδου,Μουρατίδου, Δάδιου, Αμαραντίδου,Κελεμενί, Κωσταρέλλα,Τάσιου, Βλάχου,Μπόζιαρη
Στον πάγκο βρέθηκαν: Ανθιμίδου, Στεργιούλα, Μαυρίδου, Πατσιούρα, Φίλιου, Τσιάλτα, Μπούκα, Σαρουσαββίδου.
Φωτογραφικά στιγμιότυπα από το φακό του Χρήστου Δημάδη:
![](https://i.imgur.com/oxyn0Xm.jpg)
![](https://i.imgur.com/tJ5ORB4.jpg)
![](https://i.imgur.com/lLBXDtR.jpg)
![](https://i.imgur.com/Jol6qAW.jpg)
![](https://i.imgur.com/c5xES9W.jpg)
![](https://i.imgur.com/l1Dvo3g.jpg)
![](https://i.imgur.com/OXqqoDs.jpg)
![](https://i.imgur.com/P83yyvL.jpg)
![](https://i.imgur.com/3GWE0ST.jpg)
![](https://i.imgur.com/UYLz4gB.jpg)
![](https://i.imgur.com/pSO0qFg.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/CM_20230209121730524-1024x1024.jpg)