![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1693052746859-1024x1024.jpg)
Ο Δημήτρης Σουλιώτης είναι γεννημένος της 23//07/1995 στην Λάρισα,και με ύψος 1,95 αγωνίζεται ως κεντρικός αμυντικός.Εχει αγωνιστεί στην ΑΕΛ,ΠΑΕ Βέροια,Απόλλων Λάρισας,Α.Ο.Τρίκαλα,ενώ την προηγούμενη σεζόν αγωνίστηκε στον Αλμωπό Αριδαίας.
Η ΠΑΕ Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον Δημήτρη Σουλιώτη, ο οποίος έρχεται να ενισχύσει τη ομάδας μας για την επόμενη αγωνιστική περίοδο, για να εκπληρώνουμε τα μεγαλύτερα όνειρά μας!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230603_222621-71-1024x228.jpg)
ΔΗΜΗΤΡΗ, σου ευχόμαστε υγεία και πολλές ακόμη επιτυχίες με την φανέλα της ΠΑΕ Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ!
ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΕΖΟΝ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΟΥΛΙΩΤΗ!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/InCollage_20230722_150458494-6-1024x576.jpg)