![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_212683317838170-1024x466.webp)
Σημασία δεν έχει μόνο να κατανοήσουμε πώς βλέπει το παιδί το ποδόσφαιρο αλλά κυρίως πώς το νιώθει και πώς το διαχειρίζεται προκειμένου να ολοκληρωθεί τόσο ως αθλητής όσο – κυρίως – ως προσωπικότητα.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/ART_3317-364x364-1.jpg)
Ο εξαιρετικός Αχιλλέας Υφαντίδης(Ψυχολόγος – επικοινωνιολόγος) κεντρικός ομιλητής στο τουρνουά ποδοσφαίρου Αναπτυξιακών ηλικιών του Α.Ο.Κρόκου στις 17/06 ημέρα Σάββατο και ώρα 21:00 στις εγκαταστάσεις του γηπέδου Κρόκου.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/image_editor_output_image1569146046-1686571993330-1024x262.jpg)