Μετά την σπουδαία νίκη του στο τέλος του παιχνιδιού με 1-0 απέναντι στον πρωτοπόρο Εθνικό Ν.Κεραμιδίου οι ποδοσφαιριστές του Νίκου Κατακαλίδη ετοιμάζονται για ακόμη μια “μάχη” απέναντι στον ΠΟ Φήκης την Κυριακή 22/10 και ώρα 16:00.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_editor_output_image-1814551773-1697699017280-300x151.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_9355454774527558-3.webp)
Ένας Εορδαΐκός που έπαιξε με υπομονή “περίμενε”, δίνοντας χώρο στον Εθνικό Ν.Κεραμιδίου,που έχασε πολλές ευκαιρίες,αλλά και πέναλτι(απόκρουση Δημητριάδη),και τελικά πήρε το πολύτιμο “τρίποντο”.
Έτσι έφτασε στους 5 βαθμούς και αντιμετωπίζει εκτός έδρας την ομάδα των Τρικάλων που προέρχεται από ήττα στην Καστοριά με 3-1,και χρειάζεται επείγοντος και αυτή την νίκη.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_editor_output_image-319263855-1697699036657-300x174.jpg)
Η ομάδα της Φήκης έχει 3 βαθμούς και θα επιζητήσει την νίκη για να βελτιώσει την βαθμολογική της θέση.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_706249117721443-17-1024x262.jpeg)