ΓΠΟ Καστοριάς – Ολυμπιάδα Υμηττού
2 – 0
Μετά την νίκη τους εντός έδρας με 2-0 απέναντι στην Ολυμπιάδα Υμηττού τα κορίτσια του ΓΠΟ Καστοριάς εξασφάλισαν και μαθηματικά την παραμονή τους στην Α’ Εθνική Κατηγορία Γυναικών.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684664182335-1011x1024.jpg)
Με ένα γκολ της Ελένης Σαΐχ κι ένα της Νικόλ Τζιάρα η Καστοριά επικράτησε με 2-0 της Ολυμπιάδας Υμηττού και εξασφάλισε και μαθηματικά την παραμονή της στην Α’ Εθνική.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684664184410-1024x1014.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684664186556-1024x1009.jpg)
Athlitikianaskopisi.gr