Ο Αθλητικός Όμιλος Νεας Αρτακης είναι στη πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας του και μεταγραφής με τον έμπειρο ποδοσφαιριστη Ιορδανίδη Γιωργο .
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1689178658518-1024x768.jpg)
Ο Γιώργος Ιορδανίδης αγωνιζεται ως επιθετικος μέσος και την ποδοσφαιρικη χρονιά που μας πέρασε έκανε γεμάτο πρωτάθλημα με την ομαδα της Καβάλας με 29 συμμετοχές και 9 γκολ. Ο Ιορδανίδης έχει διαγράψει σπουδαία καριέρα στα πρωταθλήματα τόσο της Β’ όσο και της Γ’ Εθνικής, με παρα πολλες συμμετοχές.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230603_222621-44-1024x228.jpg)
Μεταξύ άλλων ομάδων έχει αγωνιστεί σε Κοζάνη, Νίκη Βόλου, Παναιτωλικό, Αχαρναϊκό και Πιερικό.
Του ευχόμαστε καλή δύναμη και καλή επιτυχία στους πρωταγωνιστικούς στόχους που έχει θέσει η ομαδα μας την φετινή Ποδοσφαιρική Χρόνια 2023 – 2024
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_706249117721443-81-1024x262.jpeg)