Ακόμα μία νίκη πέτυχε ο πρωτοπόρος Μακεδονικός Σιάτιστας, κερδίζοντας εντός έδρας τον Μακεδονικό Κοζάνης με σκορ 2-0.
Μπούρτσος και Παπουτσίδης σκόραραν για τους “πράσινους” και πλέον βάζουν πλώρη για Πτολεμαΐδα, εκεί όπου θα κριθεί και ο φετινός πρωταθλητής όπως όλα δείχνουν, με τον Εορδαϊκό Πτολεμαΐδας (2η θέση – 62 βαθμούς) να υποδέχται την Σιάτιστα (1η θέση – 63 βαθμούς) στο ματς της… χρονιάς!
![](https://i.imgur.com/3k57OD4.jpeg)
![](https://i.imgur.com/8qGMOjv.jpeg)
![](https://i.imgur.com/lEHgZQq.jpeg)
![](https://i.imgur.com/3pFcujM.jpeg)
![](https://i.imgur.com/GOeof9U.jpeg)
![](https://i.imgur.com/aRR3KNC.jpeg)
(Φωτογραφίες: www.siatista-info.com)