Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας του Αιολικού για την πρεμιέρα των Playoffs ανόδου προς τη Super League 2 κόντρα στον Καμπανιακό, με προπόνηση στο Γήπεδο της Χαλάστρας, εκεί όπου θα διεξαχθεί ο σημερινός αγώνας (13/5, 17:00).
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683961462344-1024x768.jpg)
Η Διοίκηση του ΑΕΠΣ Αιολικός ευχαριστεί την Διοίκηση του Καμπανιακού για την παραχώρηση των αθλητικών του εγκαταστάσεων και υπόσχεται να ανταποδώσει τη φιλοξενία στη Μυτιλήνη.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683961464359-1024x768.jpg)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_706249117721443-46-1024x262.jpeg)