Η ομάδα της Α.Ε.Κιλελέρ ευχαριστεί δημόσια το Φ.Σ.Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας για την άψογη φιλοξενία που είχε η αποστολή της ομάδας μας, στο μεταξύ μας παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε χθες στο γήπεδο “Αιμίλιος Θεοφανίδης”της Πτολεμαΐδας
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/αρχείο-λήψης-79.jpeg)
Η ομάδα της Α.Ε.Κιλελέρ ευχαριστεί δημόσια το Φ.Σ.Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας για την άψογη φιλοξενία που είχε η αποστολή της ομάδας μας, στο μεταξύ μας παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε χθες στο γήπεδο “Αιμίλιος Θεοφανίδης”της Πτολεμαΐδας
Sign in to your account