![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/images-19-5.jpeg)
Το Φ.Σ. Εορδαϊκός αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει την οικογένεια Παντελίδη για την ανάληψη της διαμονής και διατροφής των υπό δοκιμή αθλητών και της δωρεάν παροχής υπηρεσιών προς τον σύλλογο.
![](https://www.eordaikos.gr/images/PADELIDIS.jpg)
Τέτοιες κινήσεις μας δίνουν δύναμη και μας γεμίζουν με αισιοδοξία στην προσπάθεια η οποία γίνεται να παρουσιάσουμε ένα ανταγωνιστικό σύνολο για το φετινό πρωτάθλημα της Γ Εθνικής.
Eπιμέλεια: www.Athlitikianaakopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_706249117721443-97-1024x262.jpeg)