Μικρή – μεγάλη 2-1, με γκολ για τους μικρούς ο Παπαχαρίσης Χρήστος, και Καψαλιάρης Σταύρος ενώ για τους μεγάλους ο Παπαχαρίσης Αντώνης, αυτό είναι το Πλατανόρρευμα, αυτός είναι ο Ερμής καλή ανάσταση να έχουμε με υγεία!!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1681721744490.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1681721742184-225x300.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1681722313809-225x300.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1681722319850-225x300.jpg)
Μικρή – μεγάλη 2-1, με γκολ για τους μικρούς ο Παπαχαρίσης Χρήστος, και Καψαλιάρης Σταύρος ενώ για τους μεγάλους ο Παπαχαρίσης Αντώνης, αυτό είναι το Πλατανόρρευμα, αυτός είναι ο Ερμής καλή ανάσταση να έχουμε με υγεία!!
Sign in to your account