Να συνεχίσει το σερί του και να διατηρηθεί στα ψηλά πατώματα της βαθμολογίας φιλοδοξεί ο ΓΑΣ Σβορώνου ο οποίος υποδέχεται το Σάββατο στο ” Λάζαρος Ξανθόπουλος ” τον Μακεδονικό Φούφας για την 18η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1678259660991.jpg)
Να συνεχίσει το σερί του και να διατηρηθεί στα ψηλά πατώματα της βαθμολογίας φιλοδοξεί ο ΓΑΣ Σβορώνου ο οποίος υποδέχεται το Σάββατο στο ” Λάζαρος Ξανθόπουλος ” τον Μακεδονικό Φούφας για την 18η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής!
Sign in to your account