![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230903_105451.jpg)
Με δυο γκολ από τα τέσσερα γκολ του Τιτάν Σερβίων τα οποία πέτυχε ο περσινός πρώτος σκόρερ της ομάδας του Τιτάν Τζίμης Νέστορας στο 46’&στο 80′( ενώ σκόραρε στο 1′ ο Μαυροδήμος….και ένα αυτογκόλ),και με ένα γκολ του αειθαλή Γιώργου Συμεωνίδη στο 3′ λεπτό της αναμέτρησης του Α.Ο.Κρόκου με τον Περδίκκα,Τιτάν Σερβίων και Α.Ε.Περδίκκα πέρασαν στην επόμενη φάση του θεσμού
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1693727901926-1024x683.jpg)
Επιμέλεια:www.Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/received_706249117721443-8-1024x262.jpeg)