Α.Σ.Βελβεντό (Δημήτρης Κουτσώνας) Καραγιάννης,Μέτκο,Θωμόγλου, Τσιφτσιάν,Μουλασιώτης,Καρούζος Α,Παπαδόπουλος, Γούτας Ευαγγελοπούλος,Καρούζος Π,Τζούτζας
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/incollage_20240120_151735711413667360976929171-1024x639.png)
Στον πάγκο έκατσαν οι: Δούμας,Τσιάμης,Σαββούδης,Bίτσιος
Δαναοί 2000 (Παπαδόπουλος – Πολύμερος) Ζερβανταρίδης, Τζουρμανάς,Παπαδόπουλος Λ, Παπαδόπουλος Θ,Καραγιάννης, Τζήκας,Πολύμερος,Μπαλτζής Θ, Μεντεσίδης, Βρόϊκος,Δημητρίου
Στον πάγκο έκατσαν οι:Γκιόνι,Λαζαριώτης,Χαραλαμπίδης,Νάτσος,Μπαλτζής Π,Παπαδόπουλος Α,Τριαντάφυλλος,Παναγιωτίδης.
Διαιτητής: Ζαφείρης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/incollage_20240120_1518352536044313200889501139-1024x623.png)
Βοηθοί: Τζιαμπάζης – Κάμπερ
Επιμέλεια: Θωμάς Τσιτσιώκας
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/image_editor_output_image-467434037-17057546864738006940813775406892-scaled.jpg)