Στην Αθήνα ταξιδεύουν αύριο οι Σειρήνες για την Κυριακάτικη αναμέτρηση απέναντι στις Νέες Ατρόμητου στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής της Women’s Football League!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697355821947-1-1024x684.jpg)
Κυριακή 22/10, 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Χωράφας
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_706249117721443-26-1024x262.jpeg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697724626157-1024x622.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_312140144773607-1024x562.png)
Στην Αθήνα ταξιδεύουν αύριο οι Σειρήνες για την Κυριακάτικη αναμέτρηση απέναντι στις Νέες Ατρόμητου στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής της Women’s Football League!
Κυριακή 22/10, 16:00
Δημοτικό Γήπεδο Χωράφας
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account