Η Ελληνική Αστυνομία κατέλαβε τη 2η θέση στη Γενική Κατάταξη στους αγώνες Πρωταθλήματος αντισφαίρισης ανδρών Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας, οι οποίοι πραγματοποιήθηκαν στις 16-18 Οκτωβρίου 2023 στον όμιλο αντισφαίρισης Παπάγου- Αθήνα.
Στους αγώνες συμμετείχε ο Διευθυντής Αστυνομίας της Κοζάνης Α/Δ’ Τσιότσιας Ηλίας, ο οποίος έφθασε μέχρι τα προημιτελικά.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYv2GW1Ef75FoIRuBuTxwkCUFPyjMLg7h2buQJqOB9niLu46QljVQFsbDfSkqp41-P6UPLCu3JsiqW2vrrD8h4yUd5uqrIRH08jz0V8LsGFd7SCfIyfQRCnJZzc4AbmktsPdUzpxxo0E5aBZnLRW-H2gchEFqbJjIudfo21Q1BFhT5T9I8VDm8bkP9vYCS/s320/%CE%B1%CE%BD%CF%84.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/img_20231026_1135527905831643137922139-768x1024.jpg)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_706249117721443-51-1024x262.jpeg)