![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/GridArt_20230309_151743908-1024x576.jpg)
Το Δ.Σ Τιτάν Σερβίων
ο προπονητής των ακαδημιών Κ12 και Κ14 Παρασκευάς Δημήτριος αλλά και οι αθλητές του ευχαριστούν πολύ τους” ΑΦΟΙ ΚΟΥΡΤΙΔΗ εμπόριο πρώτων υλών” για την χορήγηση ένδυσης στα τμήματα υποδομής Κ12 & Κ14 του Συλλόγου μας.
Το Δ.Σ Τιτάν Σερβίων
ο προπονητής των ακαδημιών Κ12 και Κ14 Παρασκευάς Δημήτριος αλλά και οι αθλητές του ευχαριστούν πολύ τους” ΑΦΟΙ ΚΟΥΡΤΙΔΗ εμπόριο πρώτων υλών” για την χορήγηση ένδυσης στα τμήματα υποδομής Κ12 & Κ14 του Συλλόγου μας.
Sign in to your account