Κανονικά θα διεξαχθεί ο προγραμματισμένος αγώνας ΠΑΕ Κοζάνη – ΠΟΤ Ηρακλής για την 3η φάση του Κυπέλλου Ελλάδος,μιας που η ΕΠΟ ανακοίνωσε επίσημα την ημερομηνία την έδρα και την ώρα του αγώνα.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1686173349462-2-1024x642.jpg)
Έτσι λοιπόν την ερχόμενη Τετάρτη 13/09 και ώρα 16:00 στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κοζάνης η γηπεδούχος Κοζάνη θα φιλοξενήσει τον Ιστορικό Ηρακλή Θεσσαλονίκης σε νοκ άουτ αγώνα για το Κύπελλο Ελλάδος.
Επιμέλεια: Aghlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/received_706249117721443-33-1024x262.jpeg)