Μετά από 6 ολόκληρους μήνες ο Ακρίτας Ακριτίδης της Α.Ε.Περδίκκα ξαναπάτησε χορτάρι στο Κυριακάτικο εντός έδρας παιχνίδι της ομάδας του με αντίπαλο τον Τιτάν Σερβίων.
Ο προπονητής του Γιώργος Θεοδωρίδης,οι συμπαίκτες του στην ομάδα,φίλαθλοι, φίλοι και φυσικά ο Πρόεδρος και το Δ.Σ.της ομάδας του Περδίκκα εύχονται στον Ακρίτα Καλή επιστροφή και ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ!!!!
Και εμείς φυσικά στην Αθλητική Ανασκόπηση να ευχηθούμε στον Ακρίτα Υγεία,Σιδερένιος,και καλή επάνοδο στα γήπεδα!!!!!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679937315527.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679937189622-768x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/received_735654881437198-1024x461.jpeg)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/03/received_706249117721443-128-1024x262.jpeg)