![](https://eordaikos.gr/images/svg/Full_Time_Match_Soccer_Template_-_Made_with_PosterMyWall_5.jpg)
“Το “Φ.Σ. Εορδαϊκός” ευχαριστεί θερμά την Διοίκηση και τους ανθρώπους του Πιερικού για την άψογη φιλοξενία που πρόσφερε στην αποστολή της ομάδος μας στο σημερινό (7/10) μεταξύ μας παιχνίδι που διεξήχθη στο “Δημοτικό Στάδιο Κατερίνης” στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής και δεσμεύεται για ανάλογη φιλοξενία στην Πτολεμαΐδα “
Επίσης,εύχεται ταχεία ανάρρωση στον ποδοσφαιριστή του Πιερικού Θανάση Παπαϊωάννου που τραυματίστηκε στο σημερινό μεταξύ μας παιχνίδι.