Χωρίς κατηγορία Φωτογραφικές στιγμές του Topsport από την χθεσινή απονομή του Κυπέλλου της ΕΠΣ Κοζάνης στην ομάδα της Κοζάνης Τελευταία ενημέρωση: 27 Απριλίου 2023 14:42 Δημοσιεύτηκε 27 Απριλίου 2023 Share 0 Λεπτά αναγνωσης SHARE Φωτογραφίες: Χρήστος Τσαρτσιανίδης Μπορεί επίσης να σας αρέσει Μακεδονική Δύναμη Κοζάνης: Με 6 μετάλλια στις αποσκευές της… Παύλος Πασχαλίδης Ηγέτης, καταπληκτικός ποδοσφαιριστής, υπέροχος άνθρωπος!!!Ο Παύλος Πασχαλίδης φόρεσε την φανέλα της Α.Ε.Π.Κοζάνης και άφησε “εποχή”. Τα γκολ του χθεσινού παιχνιδιού Αστέρας Καρδίτσας – Εορδαϊκός 0-2 (video) Νέα εποχή στον Ολυμπιακό Βόλου – Σε νέα χέρια το ποδοσφαιρικό τμήμα! Α.Ε.Κοζάνης – Α.Σ.Βελβεντό 0-1 Share This Article Facebook Twitter Pinterest Whatsapp Whatsapp Telegram Email Εκτύπωση Προηγούμενη είδηση Ευχαριστήριο της διοίκησης της Ε.Π.Σ.Καστοριάς στον φίλαθλο κόσμο!!!! Επόμενη είδηση Στο Πανθεσσαλικό στις 24 Μαϊου ο τελικός του Κυπέλλου Ελλάδος