Χωρίς κατηγορία Το passilo των ποδοσφαιριστών της Α.Ε.Π.Κοζάνης στους ποδοσφαιριστές του Ιωνικού περιοχής Βαθυλάκκου Τελευταία ενημέρωση: 7 Μαΐου 2023 16:54 Δημοσιεύτηκε 7 Μαΐου 2023 Share 0 Λεπτά αναγνωσης SHARE Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Μπορεί επίσης να σας αρέσει Γ’ Εθνική: Δεύτερη ήττα για τους “γουναράδες”…από τον Αστέρα Σταυρού με 2-0 Αγιασμός και αποκαλυπτήρια του Σβορώνου Β’ Α.Ε.Περδίκκας – Μ.Αλεξ.Αρδασσας: Το 3ο γκολ του Περδίκκα με τον Τσεμπερλίδη Στην Βέροια για φιλικό το Σάββατο ο Εορδαϊκός Στην διάθεση των φίλων και φιλάθλων της Κοζάνης τα εισιτήρια διαρκείας Share This Article Facebook Twitter Pinterest Whatsapp Whatsapp Telegram Email Εκτύπωση Προηγούμενη είδηση Ανταλλαγή πλακετών μεταξύ των Προέδρων του Α.Σ.Ιωνικού περιοχής Βαθυλάκκου και της Α.Ε.Π.Κοζάνης Χάρη Παπαδόπουλο Επόμενη είδηση Φιέστα ανόδου στην Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης για τον Α.Σ.Ιωνικό περιοχής Βαθυλάκκου