![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/αρχείο-λήψης.jpeg)
Μεγάλη ομάδα, όλα τα τμήματα των Ακαδημιών , προπονητές, γονείς και διοίκηση έδωσαν το παρόν χθες Σάββατο 1/4/23 στις εγκαταστάσεις του γηπέδου του συλλόγου .
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230603_222621-4-1024x228.jpg)
Στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε μας τίμησαν με την παρουσία τους
ο Δήμαρχος Σερβίων Ελευθερίου Χρήστος (που πάντα είναι δίπλα μας και του ευχαριστούμε πολύ για όλα) ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Σερβίων Μμουκουβάλας Νίκος και ο Σαλτσίδης Σάββας.
Θα θέλαμε να ευχηθούμε σε όλους σας καλό καλοκαίρι
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_706249117721443-7-1024x262.jpeg)