![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127292950154458645959795960330-1024x771.jpg)
Πλούσιο αγωνιστικά ήταν το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε για τους αθλητές του Συλλόγου μας.
Σημαντική ήταν η παρουσία των αθλητών του Συλλόγου στον αγώνα Tsaritsani trail.
Οι αθλητές μας συμμετείχαν στους αγώνες των 32 χιλ, 17 χιλ και 9 χιλ., σημειώνοντας εξαιρετικές επιδόσεις.
Στα 32 χιλ ο Χρήστος Παρμάκης κατέλαβε την 2η θέση στη Γενική Κατάταξη, ενώ στις γυναίκες η Ευαγγελία Τανάγια τερμάτισε στην 4η θέση της Γενικής Κατάταξης και στη 2η της Ηλικιακής της Κατηγορίας. Στα 17 χιλ την 1η θέση της Γενικής Κατάταξης κατέλαβε ο Γιώργος Νατσιόπουλος και στα 9 χιλ τρίτος στη γενική κατάταξη τερμάτισε ο Θωμάς Κοκκινίδης.
Επίσης στα 17 χιλ. την 1η θέση έλαβε στην ηλικιακή του κατηγορία ο Κοσμάς Ποζίδης.
Συμμετείχαν επίσης με αξιόλογες επιδόσεις ο Γιαννακιδης Παρασκευας, Μιχάλης Πασσιάκος, Αλέκος Νατσιόπουλος, Σαρημανώλης Σίμος και ο Ιωαννης Γιαννουλοπουλος
Στον αγώνα της Λίμνης της Βεγορίτιδας την 2η θέση στην ηλικιακή του κατηγορία κατέλαβε ο Αθανάσιος Τζιούτζιος.
Στις παρακαλάμιες διαδρομές η Δήμητρα Χαιροπούλου κατέλαβε την 2η θέση στη Γενική Κατάταξη και ο Κυριάκος Τσακιλτζίδης την 9η θέση στη Γενική Κατάταξη και την 2η θέση στην ηλικιακή του κατηγορία.
Τέλος στις Σέρρες circuit 6 ωρών συμμετειχε ο Κώστας Θεοχάρης που διήνυσε 57 χιλ σε 6 ώρες .
Συγχαρητήρια σε όλους και καλή αποκατάσταση.
![](file:///data/user/0/org.wordpress.android/cache/fb_img_17127292816155806373312818600245.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127292843087538865951757392524-768x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127292869445734724197264126059-771x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127292895928769827984553680366-771x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127292921676294299816262498760-771x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127293003728321588368936498870-768x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_1712729297687470050007114266700-768x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127293028804961335873676147593-300x300.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_17127293054555092694976258820769-768x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/fb_img_1712729308505608436396718985357-473x1024.jpg)
Eπιμέλεια:Παύλος Καλεμκερίδης athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/04/received_7062491177214435475726953785111676-1024x262.jpeg)