Η ΠΑΕ Α.Ο Τηλυκράτης βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον προπονητή, Ανδρέα Παντζιαρά, για την επόμενη σεζόν.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1693506145382.jpg)
Ο Ανδρέας Παντζιαράς θα βρεθεί για τρίτη διαδοχική αγωνιστική περίοδο στον πάγκο της ομάδας μας και έβδομη συνολικά. Είναι ο άνθρωπος που ανέλαβε τον Τηλυκράτη τον Ιούνιο του 2021, στην τρίτη θητεία του, καταφέρνοντας να ανεβάσει την ομάδα στην Super League 2 για πρώτη φορά.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230603_222621-91-1024x228.jpg)
Η περσινή σεζόν στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία, αφού ο προπονητής μας κατάφερε να παρουσιάσει ένα ανταγωνιστικό σύνολο, που κοίταζε κάθε αντίπαλο στα μάτια και έπαιρνε αποτελέσματα σε κάθε έδρα. Ο Τηλυκράτης υπό τις οδηγίες του έφτασε να τερματίσει στην 1η θέση του 3ου ομίλου της Γ´ εθνικής και στην 4η θέση στα μπαράζ ανόδου των πρωταθλητών.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_1202677890397024-38.webp)
Σύντομα θα ανακοινωθούν και τα ονόματα των νέων συνεργατών του προπονητή μας.
Η οικογένεια του Τηλυκράτη εύχεται καλή τύχη στον Ανδρέα Παντζιαρά με πολλές αγωνιστικές επιτυχίες.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/InCollage_20230618_234038171-18-1024x576.jpg)