Δεύτερη ανανέωση για τον Φ.Ο ” ΠΡΩΤΕΑΣ ” ΓΡΕΒΕΝΩΝ ,καθώς και ο Αλέξανδρος Κλωνάρας θα συνεχίσει να αγωνίζεται και την επόμενη αγωνιστική περίοδο στην ομάδα των Γρεβενών.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230616_104632-1.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230603_222621-42-1024x228.jpg)
Ο 24χρονος shooting guard, ο οποίος προέρχεται από τις ακαδημίες του Πρωτέα, πραγματοποίησε ακόμη μια εξαιρετική χρονιά την προηγούμενη σεζόν και αναμένεται να είναι από τους πρωταγωνιστές στην νέα προσπάθεια του συλλόγου.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_1450529785682034-37.webp)
Αλέξανδρε σου ευχόμαστε καλή αγωνιστική χρονιά ,με υγεία και πολλές επιτυχίες.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_706249117721443-61-1024x262.jpeg)