Συγχαρητήρια στον διαιτητή της Ένωσης μας κατηγορίας SuperLeague 1, Κωνσταντίνο Τσέτσιλα, για την εκλογή του ως Προέδρου στην Δημοτική Κοινότητα Γρεβενών.
Καλή επιτυχία στο έργο του!!!!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_766173471510338.webp)
Επιμέλεια:Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_706249117721443-15-1024x262.jpeg)
Συγχαρητήρια στον διαιτητή της Ένωσης μας κατηγορίας SuperLeague 1, Κωνσταντίνο Τσέτσιλα, για την εκλογή του ως Προέδρου στην Δημοτική Κοινότητα Γρεβενών.
Καλή επιτυχία στο έργο του!!!!
Επιμέλεια:Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account