Χωρίς κατηγορία Συγχαρητήρια ανακοίνωση στο Φ.Σ.Κοζάνη για την άνοδο στην Super League 2, από τον Α.Ο.Χανιώτη Τελευταία ενημέρωση: 14 Ιουνίου 2023 21:31 Δημοσιεύτηκε 14 Ιουνίου 2023 Share 0 Λεπτά αναγνωσης SHARE Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Μπορεί επίσης να σας αρέσει Παύλος Πασχαλίδης Ηγέτης, καταπληκτικός ποδοσφαιριστής, υπέροχος άνθρωπος!!!Ο Παύλος Πασχαλίδης φόρεσε την φανέλα της Α.Ε.Π.Κοζάνης και άφησε “εποχή”. Κράτησε τους Ξενοφών Πάνο,Γιάννη Παπαδόπουλο, Αλέξανδρο Καραγιάννη,και Γιώργο Αποστολίδη και Χάρη Ψάλτη η Κοζάνη Δηλώσεις: Άγγελος Διγκόζης (Προπονητής Κοζάνης) Οι καλύτερες φάσεις του παιχνιδιού ΑΕΚ – Ολυμπιακός 0-0 (video) Αποστολή της Αθλητικής Ανασκόπησης με τον Εορδαΐκό στα Μετέωρα Share This Article Facebook Twitter Pinterest Whatsapp Whatsapp Telegram Email Εκτύπωση Προηγούμενη είδηση Δήμος Κοζάνης: “Το όνειρο δεκαετιών έγινε πραγματικότητα – Συγχαρητήρια στην ομάδα της Κοζάνης” Επόμενη είδηση Πάνω από 2000 κόσμος σήμερα στο Κοζάνη – Τηλυκράτης Λευκάδας