Αναχώρησε σήμερα Τετάρτη 29 Νοεμβρίου του 2024 η Κυρία Κουτρότσιου Ανάστασια ,Γυμνάστρια του Συλλόγου μας , Διεθνής διαιτητής , εκπροσωπόντας την Ελληνική Διαιτησία στον τελικό του Grand Prix στο Ολυμπιακό αγώνισμα του Ταεκβοντό.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1701245147951-819x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_2023-10-21-14-59-51-426_com.miui_.gallery-42-1024x144.jpg)
Η Κυρία Κουτρότσιου Αναστασία έπειτα από τις επιτυχημένες εξετάσεις που έδωσε τον Μάρτιο του τρέχοντος έτους , και μπήκε στις οκτώ καλύτερες διαιτήτριες της Ευρώπης , θα πρέπει τώρα να ολοκληρώσει και την τρίτη της συμμετοχή στο Final Grand Prix , έτσι ώστε να αξιολογηθεί από την επιτροπή της Παγκόσμιας ομοσπονδίας , με στόχο να περάσει στις τέσσερις καλύτερες διαιτήτριες, για να πάρει το εισιτήριο για τους ολυμπιακούς αγωνες του Παρισιού το 2024 .
Το Δ.Σ του συλλόγου μας και τα μέλη, εύχονται καλό ταξίδι και καλή επιτυχία στην Κυρία Κουτρότσιου Αναστασία , που για μια ακόμη φορά μας κάνει περήφανους.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/received_706249117721443-88-1024x262.jpeg)